Компанія «СоюзАгроКонсалтинг» пропонує взаємовигідну співпрацю для кожного сільгоспвиробника

Ми пропонуємо:

  •  Насіння соняшнику та кукурудзи
  • Засоби захисту рослин
  • Біопрепарати
  • Мікродобрива, стимулятори росту та багато іншого
  • Агрономічний супровід

Наша компанія має концепцію впровадження біоагроценозів на виробничих полях. Слід зазначити, що застосування біологічних препаратів повинно мати комплексний підхід та потребує часу. 

Стратегія впровадження комплексу розрахована на 3-5 років, але дієвий результат ми можемо спостерігати вже в перший рік виробництва. Наша мета – через п’ять років відновити екологічний баланс поля, щоб забезпечити отримання високих врожаїв та покращення агрономічних властивостей ґрунту, без внесення в ґрунт хімічних добрив. Однак при цьому значну роль повинна відігравати система листкового живлення рослин. середаСереда Іван Іванович
виконавчий директор
кандидат сільськогосподарських наук


свид

Наша компанія має ліцензію на торгівлю пестицидами та агрохімікатами, а також є дистриб’ютором як вітчизняних, так і зарубіжних виробників ЗЗР. Тому в портфоліо є фунгіциди, інсектициди, протруйники, гербіциди та десиканти. Також ми активно впроваджуємо в систему живлення мікродобрива, розробляємо технологічні карти по живленню рослин та використанню ЗЗР.

Сорго – одна з найбільш посухостійких культур, яка має найбільш широкий спектр використання. Сорго формує врожай в тих умовах, де інші культури вже не в змозі. Слід зазначити, що наша компанія «СоюзАгроКонсалтинг» має насіння трав та різні травосуміші для забезпечення стабільної кормової бази.

 

Насіння соняшника

ТОВ «СоюзАгроКонсалтинг» надає перевагу гібридам та сортам з високою адаптивною здатністю до наших жорстких умов виробництва, тому опираємось на генетичний потенціал ТОВ «ЛІСТ» та ЗААТЕН Уніон.


мешки1

Насіння кукурудзи


мешки

Представлені далеко не всі позиції, за більш детальною інформацією звертайтесь до співробітників компанії: 066 369 07 31, 098 068 96 45 

 

admin

sdsdsdsdsd