Як отримати державну компенсацію витрат на техніку, насіння та користування кредитом? Детальна інструкція

Створити успішний бізнес, не маючи грошей на розвиток, надзвичайно складно. І це головна проблема всіх невеликих фермерів. Крім того, їм часто бракує інформації про всі актуальні банківські продукти, про умови та особливості співпраці із фінансовими закладами. Разом із банком ПУМБ Agravery.com готує спільний проект “Фінансовий гід фермерів”, у якому ми розповімо вам про всі фінансові тонкощі.


Напередодні збиральної кампанії фермеру Василю потрібно закупити пальне та відремонтувати комбайн. Вільних коштів у господарства обмаль. Від свого колеги Василь дізнався, що можна узяти в банку кредит та отримати часткову компенсацію відсотків від держави. І це лише одна з можливостей, якими можуть скористатись аграрії для розвитку свого бізнесу.  Василю та всім іншим стане у нагоді експрес-путівник програмами підтримки аграріїв.

Мінагрополітики у 2019 році продовжило дію програм підтримки аграріїв. З кінця минулого року до програми компенсації долучився і банк ПУМБ, підписавши з Міністерством Меморандум про співпрацю. По низці програм механізм взаємодії фермера, банку та МінАПК доволі простий. Умови участі в програмах підтримки прописані у постановах міністерства.

Форма МінАПК

Форма МінАПК

agravery.com

Поделиться

admin

sdsdsdsdsd