Агрокомплекс «ROSA» – ряд легких високопродуктивних машин на шинах-оболонках наднизького тиску. Державна компенсація до 40%

Наднизький тиск на ґрунт (до 0,01МПа) дозволяє використовувати ці агрегати на слабонесучих перезволожених ґрунтах і на полях зі сходами культурних рослин у фазі кущіння без утворення технологічної колії.

Перевагами над іншими самохідними або причіпними обприскувачами та розкидачами є те, що агрокомплекс «ROSA» здатен розпочати роботи по внесенню добрив та ЗЗР на три-чотири тижні раніше, незважаючи на погодні умови, вологу та опади. Своєчасне підживлення є голов­ним у забезпеченні високого та якісного врожаю.

Універсальність агрокомплексу «ROSA», здатність змінювати робочі модулі та чотири типи коліс дозволяє використовувати їх впродовж всього року, починаючи з першого раннього головного підживлення, друге та третє підживлення, після чого або одночасно завдяки зміні коліс забезпечує внесення ґрунтових, страхових та інших ЗЗР. Осінні роботи по внесенню рідких або твердих добрив та ЗЗР також забезпечить агрокомплекс «ROSA».

У залежності від рельєфу місцевості ми пропонуємо нашим клієнтам обприскувачі шириною захвату 20 метрів або 24 метри.

Агрокомплекс «ROSA» –  ряд легких високопродуктивних машин  на шинах-оболонках наднизького тискуАгрокомплекс «ROSA» відрізняє висока продуктивність – система паралельного водіння, система контролю внесення, робочі швидкості підтверджені реальними польовими випробуваннями в діапазоні від 15 до 50 км/год., тобто в 2-3 рази вище за агрегати на базі колісних тракторів, витрати палива до 0,2 л/га.

ТОВ «IT-Агро» є офіційним виробником агрокомплексу «ROSA» спільно з родоначальниками, що мають 15-річний досвід у виготовленні агрокомплексу «ROSA», ТОВ «Агромашресурс», Білорусія, м. Мінськ.

Агрокомплекс «ROSA» –  ряд легких високопродуктивних машин  на шинах-оболонках наднизького тиску

Короткий опис агрокомплексу «ROSA»:

УЗЕМ (універсальний засіб енергетичний малогабаритний)

■ дизельний двигун Kubota 1,5 TD (потужність 45 к.с.);

■ чотири колеса ОШ-1 наднизького тиску;

■ одномісна герметична кабіна з забором повітря в салон 
через вугільний фільтр, відповідає всім стандартам безпеки;

■ пристрій навігаційний ПН-2 (з функціями GPS-навігатора 
та системою паралельного водіння);

■ кондиціонер.

ОПШ (обприскувач польовий штанговий)

■ об’єм 850 літрів;

■ два колеса ОШ-1 наднизького тиску;

■ ковпакові та антизносові інжекторні розпилювачі;

■ штанга 20 або 24 метри;

■ система контролю внесення Teejet;

■ насос Imovilli D-294 або D-335.

РМД (розкидач мінеральних добрив)

■ об’єм 1 м³;

■ механічний або гідропривід з системою автоматичного дозування та контролю внесення;

■ два колеса ОШ-1 наднизького тиску;

■ розкидач фірми Kverneland.

■ Орієнтація машини на полі базується на використанні апаратури супутникової навігації (пристрій навігаційний ПН-2 «ROSA»).

 Особливість самохідного обприскувача і самохідного розкидача – забезпечення заданої дози внесення добрив незалежно від швидкості руху агрегату і забезпечення диференційного внесення добрив і ЗЗР по карті завдання.

admin

sdsdsdsdsd