Техніка для збільшення посівних площ!

У цій статті розглянемо методи та обладнання для збільшення посівної площі не добираючи паї в оренду.

Чи знайома вам ситуація, коли техніка накатує нову дорогу в полі, тому що не може підійти до лісосмуг ближче, через нависаючі гілки? І щодня ця дорога «мігрує» все глибше в поле. А вже через рік під цими гілками з’являється новий самосіяний ліс. І з кожним роком все далі й далі. Оренда платиться, земля не працює. Коли активно працювали «пульмани» з комбайнами, лісосмуга ними оббивалась і трималась у своїх межах. Технології змінились і такі причепи більше не використовують.

2222

Розглянемо дуже показовий приклад: 4 ділянки по 6 га, розділені між собою дорогами, вздовж яких став ліс. По периметру лісосмуга з 30 метрів, розрослась до 50 м. Роботи велисьуніверсальною лісовою фрезою для корчування Seppi Multiforst 250 та обрізувачем лісосмуг MaxiMarin. На карті схематично зображено ділянки, які були розкорчовані.

11231

Чотири поля загальною площею 24 га було перетворено в одне поле площею 29,8 га. (+24%). А сусідні ділянки збільшили на 0,9 га, лише обрізавши гілки в лісосмугах. Звісно, це дуже показовий приклад. І такого плану ділянки зустрічаються не часто, та в середньому по Україні маємо можливість вивільнити з-під лісосмуги 5-10% родючих ґрунтів. Вражаюча цифра, навіть на фоні середнього підприємства із земельним банком у 2000-3000 га.

Техніка для збільшення посівних площ!

Якщо врахувати ще розкорчовування старих та занедбаних садів, яких в Україні сотні тисяч гектарів!

Ashampoo Snap 2017.09.19 13h29m56s 007

Поделиться

admin

sdsdsdsdsd