Лідер сезону – Кредо!!!

Три роки тому українська насіннєва компанія «Селекта» запустила у масове виробництво простий гібрид кукурудзи Кредо і з кожним роком популярність цього гібриду тільки зростає.

Чим же гібрид кукурудзи Кредо вирізняється серед інших? По-перше, він холодостійкий, а це означає, що він чудово витримає холодну весну і матиме швидкий стартовий ріст, що забезпечить одночасні дружні сходи, по-друге, він посухостійкий, а відтак українська спека йому не страшна і найголовніше – він дає сухе зерно на момент збирання врожаю, оскільки швидко втрачає вологу зерном при дозріванні.

Своїм успішним та безпосереднім досвідом діляться аграрії Полтавщини.221

У сільському господарстві я працюю понад 20 років і хоча загальна площа мого господарства не дуже велика – близько 50 га, я займаюсь вирощуванням соняшнику, сої та кукурудзи. Технологія вирощування – традиційна. Система живлення: внесення карбаміду під посів 115 кг/га, при міжрядковому рихленні – 80 кг/га.

На сьогоднішній день під кукурудзу відведено 20 га землі і всі вони засіяні гібридом кукурудзи компанії «Селекта» Кредо, врожайність якого візуально на сьогоднішній день становить десь 85-90 ц/га.

Вибір цього гібриду було зроблено після відвідування демонстраційних полів в інституті АПВ ім. Вавілова. Фактори, які вплинули на мій вибір: висока холодостійкість, високий стартовий ріст, посухостійкість та швидка віддача вологи зерном, а ще – оптимальне співвідношення ціни та якості насіння.

Минулі роки вирощував гібриди іноземних компаній, але залишився незадоволеним, оскільки гібриди кукурудзи мали великий період втрати вологи зерна та й врожайністю вони не вирізнялися. На наступний рік планую знову співпрацювати з компанією «Селекта», випробовуючи їх нові гібриди.

Касіч В’ячеслав Миколайович (Полтавська обл., Новосанжарський р-н)

Кукурудза є однією з основних зернових культур як в Україні, так і в усьому світі. Її врожайність в більшій мірі залежить від агрокліматичних умов та технології вирощування, які в кожному окремому випадку сильно різняться, і, як всі розуміють, змінити в більшій мірі неможливо. Тому в умовах спекотного та бездощового літа правильний вибір гібриду кукурудзи та дотримання рекомендованої технології вирощування кукурудзи сприятиме наближенню фактичної врожайності до потенційно можливої.

Компанія «Селекта» презентує врожайність власних гібридів кукурудзи з конкретними рекомендаціями та вказаннями технології їх вирощування в Новосанжарському районі Полтавської області на базі господарства «Чиста криниця».

Декілька слів про погодні умови. Весна була оптимальною по опадам та температурному режиму: квітень – 67 мм, травень – 79,5 мм, серпень – 6,5 мм, вересень – 5 мм, жовтень – 40,5 мм.

211

Таким чином, навіть за найнесприятливіших погодних умов – нереальної спеки та відсутності опадів у достатній кількості високий врожай кукурудзи може бути гарантований компанією «Селекта» – провідною селекційною компанією України, яка спеціалізується на вирощуванні посухо- та жаростійких гібридів кукурудзи з низькою збиральною вологістю зерна.

Попередники: соняшник.

Обробіток ґрунту: безвідвальне рихлення на глибину 25-30 см, ранньовесняне боронування, передпосівна культивація, одне міжрядне рихлення.

Добрива: передпосівне удобрення – 150 кг аміачної селітри, припосівне удобрення – 60 кг амофосу, підживлення – 100 кг аміачної селітри.

Строки сівби: посів проводився сівалкою Kinze 27 квітня 2019 року.

Густота – 70 тис/га.

Гербіциди: Стелар – 1,2 л/га та Метопат – 1,2 л/га.

Строки збирання: збирання комбайном CASE 2166 18 жовтня 2019 року.

admin

sdsdsdsdsd