Слобода : курс знижується – ми знижуємо ціни

Харківська компанія «Хартехпром-97» (м. Харків, ТМ Слобода) більш двадцяти років є надійним партнером для українських фермерів і пропонує їм недорогу надійну техніку, яка не потребує складного обслуговування і не поступається за якістю роботи кращим іноземним аналогам. Окрім цього, у фахівців підприємства є постійний зворотній зв’язок із клієнтами, що  дає змогу враховувати усі їхні побажання щодо вдосконалення конструкції тієї чи іншої моделі. Це переваги компанії і це її репутація, яку вона здобувала впродовж вже 23 років роботи на ринку. «І найкраща подяка для нас – це відгуки наших покупців», — наголошує директор «Хартехпром-97»  Юрій Логвінов.

Фермер Уманець Сергій Миколайович,

 с. Гулянка, Окнянський р-н, Одеська обл.

  • Придбав причіпний дисковий лущильник ЛДП-6 виробництва «Хартехпром-97» (ТМ Слобода) і користуюсь ним вже третій рік. Зараз свою стару дискову борону і культиватор зовсім не використовую, всі операції по обробці ґрунту і весною, і восени виконую виключно цим агрегатом і зразу можна сіяти. У наших краях волога завжди в дефіциті, а завдяки використанню ЛДП-6 вона зберігається у ґрунті, а урожайність каже сама за себе: 55-60 ц/га пшениці, 50 ц/га ячменя і 35 ц/га соняшника. Усім рекомендую.

Директор ТОВ «Агротрадиція» Верета Андрій Михайлович,

с. Глибоке, Харківський р-н, Харківська обл.

  • Користуюсь універсальним культиватором КПС-8МРП «Слобода» виготовленим ПФ «Хартехпром-97» вже не перший рік для передпосівної підготовки. Цього року замовив дисковий агрегат ЛДП-6 з переднім котком-подрібнювачем цього ж виробника. Ніякої «гребінки» і забивання, навіть при великій кількості пожнивних решток, дуже економічно (десь 3-3,5 л/га) і якісно працює. Оброблені ним поля, навіть після збирання кукурудзи і соняшнику, не потребують додаткових операцій для підготовки передпосівного ложа, якісна мульча дозволяє зберегти вологу. Можливо буду продавати культиватор, тому що наші потреби може виконувати лущильник ЛДП-6.

Приватна фірма «Хартехпром-97» — підприємство відносно невелике і займається виготовленням широкого спектру сільгоспагрегатів: дискові борони, лущильники, культиватори, глибокорозпушувачі зубові борони тощо. Весь модельний ряд включений до Переліку техніки і обладнання для АПК, вартість якого частково компенсується за рахунок державного бюджету.

Із самого початку своєї роботи – ще в 1996 році – компанія пішла шляхом максимальної орієнтованості на потреби вітчизняних аграріїв із забезпечення ефективною ґрунтообробною технікою вітчизняного виробництва.

Економічність, енергоефективність та якісна обробка ґрунту із збереженням дефіцитної вологи – ось основні задачі, які виконує техніка під торговельною маркою Слобода.

Зокрема, це стосується таких популярних на ринку агрегатів як дискові лущильники на пружинних стійках ЛДП та серія важких дискових агрегатів на гумових еластомірах ЛДТ.

Лущильники ЛДП із шириною захвату від 3 до 10 м, оптимально підходять для лущення стерні та передпосівного обробітку ґрунту, стимулюючи проростання падалиці, подрібнюючи та перемішуючи пожнивні рештки і формуючи рівний посівний горизонт. При цьому агрегат здатен провадити обробіток ґрунту, на швидкості до 18 км/год. З  витратою палива від 2 л/га, що забезпечує його високу економічність і продуктивність.

Важкий дисковий лущильник ЛДТ, спроможний здійснювати як передпосівний, так і основний обробіток ґрунту на глибину до 15 см. При цьому кріплення стійок із гумовими еластомірними амортизаторами гарантує бокову стійкість робочих органів навіть за найважчих умов роботи.

Агрегати ЛДП і ЛДТ можуть бути укомплектовані передніми ріжучими котками для попереднього подрібнювання рослинних залишків.

Техніка виробництва ПФ «Хартехпром-97» працює не тільки на полях України, а і в Молдові, Литві, Болгарії, Румунії і Польші.

хартехпром 97 пф техника1 1

admin

sdsdsdsdsd